- Това събитие е минало събитие.
Район Средец отново пуска коледния ретротрамвай
17.12.2024 @ 14:30 - 19:00
На 17 декември (вторник) точно в 15:00 ч. от пл. „Възраждане“ ще потегли любимият коледен ретро трамвай! 
Заповядайте, за да се насладите на празнично пътуване в компанията на Дядо Коледа и Снежанка. За най-малките ще има специални подаръци! 


Коледната мотриса ще пътува под № 92 (ТМ92). Информация относно маршрута и разписанието й ще бъде отбелязвана на електронните табла по спирките, през които преминава:
– пл. „Македония“
– пл. „Гарибалди“
– пл. „Славейков“
– бул. „Васил Левски“
– УАСГ
– пл. „Журналист“
– пл. „Гарибалди“
– пл. „Славейков“
– бул. „Васил Левски“
– УАСГ
– пл. „Журналист“
Празничната програма включва:
Инициативата е част от Календара на културните събития на Столична община за 2024 година.

